باریک اعتماد به نفس دوران کودکی لیلا حاتمی

باریک: اعتماد به نفس دوران کودکی لیلا حاتمی همیشگی تصویری تماشاگر زندگی تصویر

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه نتایج نهایی آزمون استخدامی دی‌ماه ۹۶ وزارت بهداشت اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه‌ای درخصوص اعلام نتیجه های اولیه آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در سال ۱۳۹۶

نتایج نهایی آزمون استخدامی دی‌ماه ۹۶ وزارت بهداشت اعلام شد

نتایج نهایی آزمون استخدامی دی ماه ۹۶ وزارت بهداشت اعلام شد

عبارات مهم : پزشکی

سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه ای درخصوص اعلام نتیجه های اولیه آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل استخدامی منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه شرکت سنجش کشور آمده است: بدهید وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاهها و دانشکدههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 1 دی 96 شرکت کرده اند، که کارنامه نتیجه های اولیه داوطلبان در سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته هست. بنابراین داوطلبان هریک از دانشگاههای علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست با توجه به نتیجه اولیه (نمرات خام) مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام کنند.

نتایج نهایی آزمون استخدامی دی‌ماه ۹۶ وزارت بهداشت اعلام شد

لازم به ذکر است که جهت کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس گزینش شغل محل مربوطه کارنامه آزمون صادر شده است است و داوطلبان موظفند براساس موارد ذیل عمل کنند:

-کلیه شرکت کنندگان در آزمون بایستی با مراجعه به سایت دانشگاه/دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اطلاعات مربوط به فهرست اولیه شرکت کنندگان مشمول بررسی مدارک، وقت و مکان بررسی مدارک و در صورت لزوم مصاحبه تخصصی را کسب کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه‌ای درخصوص اعلام نتیجه های اولیه آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در سال ۱۳۹۶

-عدم مراجعه داوطلبان اعلام شده است در فهرست اولیه بررسی مدارک در وقت مقرر اعلام شده است در سایت دانشگاه/دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مربوطه به منزله انصراف از ادامه روند استخدام است و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده است در متن آگهی و اصلاحیه بعدی آن و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در وقت تعیین شده است برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی هست، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می شود.

لازم به توضیح است اعلام نمرات خام در کارنامه و کسب حدنصاب به منزله پذیرفته شده است نهایی آزمون نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت نامی ، سهمیه های استخدامی (ایثارگران و معلولین و…) و حسب مورد کسب امتیاز مورد نیاز در مصاحبه، داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت مورد نیاز پذیرفته شدگان اولیه مشخص به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده است و عدم تأیید اطلاعات ثبت نامی، داوطلب معرفی شده است هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت.

نتایج نهایی آزمون استخدامی دی‌ماه ۹۶ وزارت بهداشت اعلام شد

به گزارش شرکت سنجش، واحد پاسخگویی غیرحضوری آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی در سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون جهت کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات هست. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۱/۲۶ با بخش پاسخگویی اینترنتی شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن های ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این شرکت اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۷/۰۱/۲۶ ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.

واژه های کلیدی: پزشکی | درمانی | بهداشتی | کارنامه | استخدامی | داوطلبان | آزمون استخدامی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz