باریک اعتماد به نفس دوران کودکی لیلا حاتمی

باریک: اعتماد به نفس دوران کودکی لیلا حاتمی همیشگی تصویری تماشاگر زندگی تصویر

گت بلاگز اخبار حوادث مادر دختریکساله نتوانست50نفر را جهت قسم خوردن در باره قاتل بودن شوهرش پیدا کند،مرد تبرئه شد

ناپدری که به اتهام خوراندن قرص‌های مخدر به دخترخوانده یکساله‌اش -سوگند- به قصاص محکوم شده است بود، بعد از نقض حکم قصاص در دیوانعالی کشور، صبح دیروز جهت دومین با

مادر دختریکساله نتوانست50نفر را جهت قسم خوردن در باره قاتل بودن شوهرش پیدا کند،مرد تبرئه شد

عبارات مهم : معرفی

ناپدری که به اتهام خوراندن قرص های مخدر به دخترخوانده یکساله اش -سوگند- به قصاص محکوم شده است بود، بعد از نقض حکم قصاص در دیوانعالی کشور، صبح دیروز جهت دومین بار در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.

ایران نوشت:درحالی که قضات دادگاه صدور رأی نهایی را به اجرای مراسم سوگند موکول کرده بودند مادر دخترک نتوانست 50 نفر را جهت قسم خوردن به دادگاه بیاورد تا شوهردومش را گناهکار معرفی کند. به همین خاطراین مرد در برابر قضات دادگاه ایستاد و 50 بار سوگند خورد که بیگناه است.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران» شامگاه بیست و پنجم مرداد سال 89 در پی فوت «سوگند» کوچولو در بیمارستان نظرآباد -شهرستان ساوجبلاغ- مادردخترکوچولو با مراجعه به پلیس و تسلیم شکایتی، شوهردومش را عامل قتل فرزندش معرفی کرد. بنابراین کارآگاهان ناپدری سوگند کوچولو را بازداشت کردند و تحت بازجویی قراردادند. همزمان با شروع تحقیقات، پزشکی قانونی علت فوت را مصرف قرص های مخدراعلام کرد.

مادر دختریکساله نتوانست50نفر را جهت قسم خوردن در باره قاتل بودن شوهرش پیدا کند،مرد تبرئه شد

ضمن اینکه آثار کبودی روی گردن دخترک نشان می داد او بشدت کتک خورده و شکنجه شده است است.بدین ترتیب فریبرز 32 ساله به اتهام قتل فرزندخوانده اش، سال 92در دادگاه کیفری استان البرزمحاکمه شد و قضات او را به جرم قتل به قصاص محکوم کردند، ولی دادرسان دیوانعالی کشور بعد از بررسی پرونده، این حکم را تأیید نکردند.بنابراین بعد ازنقص حکم قصاص، ناپدری که به تازگی با قید وثیقه آزاد شده است بود، در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی رنجبر و با حضور قاضی یزدان پور- مستشار دادگاه- پای میز محاکمه ایستاد.

در جلسه قبل، بعد از بیان کیفرخواست به وسیله نماینده دادستان، مادر سوگند کوچولو در جایگاه ایستاد و با بیان اینکه شوهرسابق اش فوت کرده، به عنوان ولی دم، از قضات خواست متهم به عنوان قاتل فرزندش هرچه زودترمحکوم شود و به اشد مجازات برسد. قضات نیز از وی درخواست کردند پنجاه شاهد را به دادگاه بیاورد تا با اجرای مراسم قسامه «سوگند» قتل دختربچه به وسیله ناپدری اش را تأیید کنند تا قضات دادگاه راجع به متهم تصمیم بگیرند.سپس متهم در برابر دادرسان ایستاد و گفت: «من سوگند را نکشتم و از اینکه ماده مخدر خورده و مرده خبری ندارم.شب اتفاق من همراه با سوگند جهت رساندن مادرزنم به منزل اش رفتم و موقع برگشت جهت خریدن آبمیوه برابر یک مغازه ایستادم و بـــــــــرای سوگند هم یک شیر موز خریدم، ولی دقایقی بعد دیدم که سوگند بیهوش شده است و حالش خوب نیست.

ناپدری که به اتهام خوراندن قرص‌های مخدر به دخترخوانده یکساله‌اش -سوگند- به قصاص محکوم شده است بود، بعد از نقض حکم قصاص در دیوانعالی کشور، صبح دیروز جهت دومین با

همان موقع تلاش کردم با تنفس مصنوعی نجاتش بدهم ولی حالش بهم خورد. من که بشدت ترسیده بودم به همان مغازه برگشتم و از صاحب مغازه تقاضای کمک کردم که باهم سوگند را به بیمارستان رساندیم، ولی چند دقیقه بعد دکتر اورژانس اعلام کرد او فوت کرده است.»در آخر محاکمه قضات ضمن اعلام ختم دادرسی ازمادردخترک درخواست کردند طی 3 ماه شاهدانش را جهت اجرای مراسم قسامه به دادگاه معرفی کند.

سرانجام صبح دیروزآخرین جلسه محاکمه برگزار شد، ولی مادر سوگند نتوانست 50 نفر را جهت ادای سوگند به دادگاه بیاورد. بنابراین متهم در جایگاه قرار داده شد و طی مراسمی با ادای سوگند، قتل دخترخوانده اش را انکار کرد. بدهید ترتیب قصات بعد از مشورت با یکدیگر متهم را از اتهام قتل کودک تبرئه کردند.

مادر دختریکساله نتوانست50نفر را جهت قسم خوردن در باره قاتل بودن شوهرش پیدا کند،مرد تبرئه شد

واژه های کلیدی: معرفی | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz