باریک اعتماد به نفس دوران کودکی لیلا حاتمی

باریک: اعتماد به نفس دوران کودکی لیلا حاتمی همیشگی تصویری تماشاگر زندگی تصویر

گت بلاگز اخبار اجتماعی اعلام مبلغ نهایی بدهی‌های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

معاون مالی و اقتصادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران رقم بدهی‌های شهرداری را رقمی معادل۳۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

اعلام مبلغ نهایی بدهی‌های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

اعلام مبلغ نهایی بدهی های شهرداری تهران

عبارات مهم : ایران

معاون مالی و اقتصادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران رقم بدهی های شهرداری را رقمی معادل۳۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

سمیع الله مکارم حسینی در دیدار از غرفه ایسنا در آخرین روز از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها راجع به رقم قطعی بدهی های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که از دوران مدیریت شهری قبلی به این دوره واگذار شده است هست، گفت: در مورد بدهی های شهرداری آنچه که در دفاتر ما ثبت شده است است و باید پرداخت شود رقمی معادل ۳۰ هزار میلیارد تومان است که ۱۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان آن بدهی به بانک ها و ۹۰۰۰ میلیارد تومان آن نیز بدهی به پیمانکاران هست. مابقی آن نیز مبالغی است که باید به شهروندان و به عنوان مثال افرادی که منزل ارزش را به شهرداری فروخته اند، پرداخت شود.

اعلام مبلغ نهایی بدهی‌های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی با بیان اینکه باید این مبالغ را پرداخت کنیم، گفت: در کنار این بدهی ها باید یک سری هزینه نیز انجام شود. شهر باید توسعه پیدا کند و توسعه به منابع مالی نیاز دارد. از سوی دیگر یک سری پروژه زنده و در حال ساخت در شهر وجود دارد که این موارد نیز به منابع مالی نیاز دارد.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران هزینه مورد نیاز جهت پروژه های زنده را حدود ۲۲ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ما شهر را اداره خواهیم کرد و در نگهداشت آن به نحو مطلوب تلاش می کنیم البته به دنبال این هستیم تا در توسعه شهر از ظرفیت مردم و همکاری های مردمی نیز استفاده کنیم.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران رقم بدهی‌های شهرداری را رقمی معادل۳۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

وی همچنین در مورد هزینه های شهرداری در مورد اربعین نیز اظهار کرد: ما تلاش می کنیم تا کارمان را با بالاترین و عالی ترین کیفیت و در عین حال با کم کردن هزینه ها انجام دهیم و از این منظر هم پرسشها کیفی و هم موارد کمی را مورد توجه قرار می دهیم.

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz