باریک اعتماد به نفس دوران کودکی لیلا حاتمی

باریک: اعتماد به نفس دوران کودکی لیلا حاتمی همیشگی تصویری تماشاگر زندگی تصویر

تبرئه از ۶۵ ضربه شلاق در پرونده تأمین اجتماعی و شکایت پالیزدار ، حکم شلاق سعید مرتضوی رد شد

سعید مرتضوی مدیرعامل سابق شرکت تامین اجتماعی در بخش دوم پرونده تخلفات این شرکت در شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری، به اتهام تصرف غ..

ادامه مطلب

دلایل استعفایم را فردا اعلام می‌کنم/ نمی‌خواهم به علت بیماری شهرداری دچار رکود شود ، نجفی

به گزارش ایسنا، محمد علی نجفی صبحگاه امروز با حضور درحاشیه بهره برداری از 20 پروژه منطقه 8 با اشاره به استعفای خود در جمع خبرنگاران از خاطرات حجت اسلام و المس..

ادامه مطلب

تحصیل تا آخر سال دوازدهم اضطراری شود ، وجود 11میلیون کم سواد در کشور

رئیس شرکت نهضت سوادآموزی از تمرکززدایی،توسعه مشارکت‌ها و انعطاف در روش‌های سوادآموزی در امسال خبر داد.  وجود 11میلیون کم سواد در کشور/ تحصیل تا..

ادامه مطلب

مدارس اصفهان تا آخر هفته تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به علت زیاد کردن غلظت آلاینده ها فردا تمام مدارس در مقطع ابتدایی در کلان شهر اصفهان تعطیل است. مدارس اصفها..

ادامه مطلب

تاب‌آوری پایتخت کشور عزیزمان ایران در برابر زلزله مناسب نیست, هر 150سال یکبار

به گزارش گزینش ، محسن هاشمی در جلسه امروز شورای شهر با اشاره به اتفاق دلخراش زلزله در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران کشور و مناطق مرزی قصرشیرین و سرپ..

ادامه مطلب

اعلام مبلغ نهایی بدهی‌های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

معاون مالی و اقتصادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران رقم بدهی‌های شهرداری را رقمی معادل۳۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد. اعلام مبلغ نهایی بدهی..

ادامه مطلب

ممنوعیت عرصه قلیان در قهوه‌خانه‌ها به کجا رسید؟

عضو کارگروه آموزش و ارتقاء سلامت ستاد کشوری کنترل دخانیات، گفت: در قانون اماکن عمومی تعریف شده است و مطرح شده است که هر جایی که مورد استفاده عموم قرار می..

ادامه مطلب

عضویت معاون زنان رییس جمهور در شورای عالی اداری کشور ، کاهش سن بازنشستگی زنان به ۲۵ سال

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در کانال تلگرامش از کم کردن سن بازنشستگی زنان به ۲۵ سال خبر داد. کاهش سن بازنشستگی زنان به ۲۵ سال/عضویت..

ادامه مطلب

جلوگیری از ورود ۴۰۰ هزار نفر به مناسک حج

وزارت کشور عربستان اعلام کرد، حدود ۴۰۰ هزار نفر که به شکل غیرقانونی سعر در حضور در مناسک حج امسال را داشته‌اند، به کشورهایشان بازگردانده شدند. ..

ادامه مطلب